• Miałem okazję być na premierze filmu, w której brali udział twórcy i fundatorzy filmu. Trzeba się przygotować że nie jest to zwykły film ale świadectwo wiary jak wiele znaczy modlitwa różańcowa. Takich historii nie pokazywało się dotychczas w telewizji. Wszystko opowiedziane przez pryzmat siły modlitwy różańcowej. Najbardziej poruszyło mnie świadectwo biskupa z Afryki, dla którego różaniec jest orężem w walce…..
  Bardzo zachęcam do obejrzenia.

 • To co przeżyłem podczas oglądania wydarzeń z Nigerii nie da się opisać jednym zdaniem. Odczuwane naprzemiennie chwile trwogi, tuż po nich niezawodnej nadziei i na koniec ogromnej RADOŚCI, spowodowały, że nie byłem w stanie nie podzielić się tym dalej.
  Wiem, że w moim sercu wydarzyło się coś niesamowitego. Być może i dla Ciebie Stwórca przygotował coś w związku z tym dziełem.
  Nie oceniam i nie wnikam w jego walory czysto filmowe, nie jestem krytykiem. Sam potraktowałem to jako ucztę duchową, która może być i Twoim udziałem. Dzisiaj ten film wchodzi do kin w całej Polsce!
  Jeżeli nie masz innych planów na weekend, to warto rozważyć tę opcję i pójść na „teraz i w godzinę śmierci”:)

 • Gratuluję. Piękne przesłanie i świadectwo zawarte w filmie.

  Serdecznie proszę o jak najlepsze rozpropagowanie tego filmu pośród sióstr i braci Żywego Różańca i zorganizowanie wspólnych wyjść na ten film. Podejmijmy to jako nasze zadanie szczególnie w roku 100. rocznicy objawień fatimskich i w duchu naszej założycielki sługi Bożej Pauliny Jaricot, która Różaniec chciała „uczynić modlitwą wszystkich”

 • Piękny, wzruszający film, dający nadzieję na obecne, przepełnione nienawiścią czasy. Dający nadzieję, ze dobro naprawdę wygrywa : trzeba tylko wierzyć, ufać i modlić się głęboko, nie zapominając przy tym o swoich bliźnich. Trzeba obejrzeć, a najlepiej namówić również osoby nie wierzące na obejrzenie tego filmu.

 • Zakończenie filmu – zaskakuje… ale po kolei – 120.000 przejechanych km, 95 minut filmu nasączonego świadectwami działania modlitwy różańcowej.
  Wybrane sceny to przekrój świata – i to tu i teraz. Przybliża sytuacje trudne i bardzo trudne – zagrożenia życia i cuda które dzięki modlitwie różańcowej dzieją się na „naszych” oczach – ale o tym nie wiedzieliśmy – do teraz.
  Stowarzyszenie Rafael stworzyło dokument – który powinien być emitowany i nauczany na lekcjach religii. Daje światło i nadzieje – że jest ktoś kto się o nas troszczy – zawsze i wszędzie – nawet wtedy gdy jest nam najtrudniej.
  Film zrobiony w Polsce a kalibrze międzynarodowym – powinien być
  emitowany na całym świecie – i zmieniać świat – na lepszy. To wielke dzieło – wspierajmy je.

 • Takiego dokumentu brakowało. Współczesność, świat, różaniec. To jest mega moc zawarta w małych koralikach, które poruszają narody.
  Maryjo,dziękujemy!!!!

 • Wspaniały film o potędze modlitwy różańcowej.Tym bardziej chwytajmy różaniec w swe ręce i módlmy się o pokój na świecie i za siebie wzajemnie !

 • Wspaniały film o potędze modlitwy różańcowej. Jestem szczęśliwa, że mogłam ten cudny film zobaczyć jako jedna z pierwszych osób w szacownym gronie osób. Dziękuje za zaproszenie. Kocham różaniec jeszcze bardziej!

 • Niezwykłe świadectwa. Najbardziej ucieszyła mnie inicjatywa miliona białych różańców na Ukrainie.Zdjęcia twardzieli z różańcem na szyi to jest przepiękne.!!!!!!!!!!!!!
  Takie filmy chciałoby się oglądać w telewizji. Mnóstwo wiarygodnych faktów które gdy się chce się zobaczy chce się działać w zakresie popularyzacji różańca. Dziękuję Bardzo!!!!!!!!!!!!

 • Oglądałam ten film 11 maja, gdy była prapremiera. Zaskoczył mnie. Wieloma faktami historycznymi (z faktami się nie dyskutuje), formą – reportażem filmowym, pokazującym podróż po świecie pełnym konfliktów i rozmowami – z ludźmi doświadczonymi przez los . Ludzie Ci zaimponowali mi najbardziej – odwagą w wyznawaniu wiary, ufnością w modlitwę różańcową i prostotą w opowiadaniu o swoim życiu, swoich działaniach. Bardzo ciekawe były ich historie i choć naznaczone cierpieniem, ryzykiem, stratą, dają świadectwo owocnej wiary i pokazują realną obecność Boga w świecie i życiu człowieka. Gdy wracałam do domu po filmie nagle poczułam, że moja modlitwa różańcowa już nie będzie taka sama jak do tej pory, bo będzie zjednoczona z wszystkimi paciorkami różańca innych modlących się ludzi na świecie – i to poczucie wspólnej jedności poszerzyło nagle moje serce (nie umiem oddać tego uczucia innymi słowami). I to jest główny owoc obejrzanego przeze mnie filmu 🙂 Myślę, że dla każdego oglądającego Bóg przygotował coś „specjalnego”, trafiającego do jego serca, dlatego gorąco polecam!!!

 • Ten film sprawia, że z większą wiarą chwytam za różaniec. Liczne świadectwa orędownictwa Matki Różańcowej na całym świecie pokazują wielką moc tej modlitwy w walce ze złem. Wszystkim, którzy chcą się umocnić, podążać za głosem naszej Matki serdecznie polecam.
  Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego filmu serdeczne Bóg zapłać.
  Janina

 • Bardzo wiele emocji we mnie wzbudził. Przede wszystkim poszerzył świadomość niezwykle trudnych sytuacji, konfliktów czy wojny mówiąc wprost, jaka się toczy. Podczas niektórych zdjęć czy relacji bohaterów, które odsłaniały wyjątkowo trudne ich konteksty, wracały mi słowa modlitwy „Przyjdź królestwo Twoje”, by ten ból, krzywda się skończyły. Żyjąc w bezpiecznej Polsce aż ciężko sobie wyobrazić, ile ludzi w różnych zakątkach świata jest częścią różnych, bolesnych konfliktów.

  Film z dużym rozmachem zrealizowany biorąc pod uwagę liczbę miejsc, do których ekipa filmowa dotarła. Ciekawe też było takie autentyczne reagowanie reżysera, filmowców i pisanie scenariusza jakby w trakcie. Myślę, że efekt końcowy znacząco się różnił od wstępnie zaplanowanego kształtu 🙂

  Jedną z motywacji do obejrzenia filmu była chęć zbliżenia się do Maryi. Trochę „protestancka” jestem w swoim podejściu, więc z niemałą nadzieją poszłam do kina. Chyba znacząco mój pogląd się nie zmienił, i mimo, że osoba Maryi była wspólnym mianownikiem wszystkich historii, to jakby w cieniu pozostawała. Co wydaje się właściwie – Ona jest tą, która prowadzi do Jezusa i nie jest celem samym w sobie.

  Osobiście brakowało mi troszkę twardych danych co do poszczególnych cudów. Z drugiej strony miałam poczucie, że reżyser staje w prawdzie i po prostu relacjonuje pewne wydarzenia, historie osób tak, jak przebiegały, jak je poszczególni bohaterowie percepowali. Nie było sztucznego podkręcania, próby przekonywania. Ocena pozostaje po stronie widza. To widz decyduje, nadaje interpretacje.

 • Wspaniale swiadectwa o sile modlitwy różańcowowej.Modlitwa różańcowa Austriaków za swoją Ojczyznę, która spowodowała wyzwolenie spod komunistycznej okupacji jest nieznaną historią dla wielu ludzi.Nadzieję niosą nasi franciszkańscy męczennicy z Peru,patroni pokoju.Ojcowie franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej zainicjowali przygotowanie różańców z relikwiami o.Zbigniewa i o.Michała.Potężna moc modlitwy różańcowej,w walce ze złem tego świata przekonuje nawet nie zaprawionych w tej formie modlitwy.

 • To piękny i wartościowy film. Nie przepadam za filmami dokumentalnymi, ale ten cały czas przykuwał moją uwagę. Zachwycała mnie wielka determinacja ludzi walczących , czasami latami, ze złem niszczącym ich życie, indywidualne lub zbiorowe na wszystkich kontynentach. Ta walka wymagała niezwykłego zaufania i wiary w moc Maryji i Jej różańcowego oręża. I prawdopodobnie właśnie dlatego okazywała się zwycięska.

 • Wczoraj byłam na tym filmie. Szłam do kina z wielkim entuzjazmem i namówiłam parę osób. Film bardzo potrzebny na nasze czasy. Trochę byłam zawiedziona, że nie wszystko mogłam zrozumieć (nie jestem poliglotą) z powodu bardzo małych napisów. Kto ma sokoli wzrok, to na pewno wszystko przeczytał. Jednak jest dużo ludzi, szczególnie starszych i krótkowidzów, którzy nie są w stanie przeczytać tak małych napisów.
  Mam pytanie: czy końcowy obraz z Kazachstanu przedstawia Matkę Bożą z rybami z Oziornoje?
  Pozdrawiam
  Teresa

 • Ten film pokazał niezwykłe historie ludzi i krajów, jakich nie pokazała żadna TV, żadni super, extra, zawodowi reporterzy (np wydarzenia, cuda, sceny z Ukrainy czy Nigerii). Spodobały mi się także mało znane FAKTY/CUDA:
  – niezwykłej, masowej postawy austriaków i niewytłumaczalnego odzyskania wolnosci przez Austrię
  – niezwykłej, pouczającej postawy kobiet-byłych więźniów Boco-Haram i ocaleńców z Ruandy
  – przykłady determinacji Filipińczyków
  – historia z Taxasu- działania babci żołnierza rannego w Afganistanie
  – zdanie franciszkanina: „Egzorcyzmy mogą odmawiać nieliczni, wyznaczeni księża, ale jest taki jeden egzorcyzm który może odmawiać każdy człowiek – to jest różaniec.”
  Z tego filmu bije SIŁA różańca oraz SIŁA cudów za sprawą Niepokalanej.

 • Byłam już z koleżanką na przedpremierowym seansie w Warszawie. Film rzeczywiście zrobił na nas ogromne wrażenie. Niektóre sceny wymagały niezwykłego heroizmu i poświęcenia ze strony operatorów. Jednak uważam, że było warto. W kinie znalazło się zaledwie kilka osób. Myślę, że spowodowane było to „wstępnym” (przedpremierowym) seansem. Liczę na większą frekwencję już w ten weekend. Ja niestety idę teraz tzn. w ten piątek do szpitala. Dlatego swoją obecnością zaznaczyłam poparcie dla tej inicjatywy już 13 maja. W dalszym ciągu Niech się dzieją dobre rzeczy. Pozdrawiam.

 • Dzień dobry,
  byłam w kinie na filmie w środę. Jestem pod wielkim wrażeniem. Bardzo dobry, wartościowy, przejmujący film. Polecam znajomym, żeby wybrali się do kina. Chwała Panu i Maryi za to dzieło! Dziękuję Twórcom wraz z fundacją Rafael i z Gloria 24 😉

 • Żywe świadectwa o sile modlitwy różańcowej która zwycięża zło tego świata.
  o. Adam franciszkanin

 • Film motywuje do modlitwy różańcowej i ogromnej ufności w jej moc- nie wg mojej woli, ale Bożej. Wiary, że tylko Bóg wyprowadzi dobro ze zła. Oraz uczy pokory i dodaje siły do walki w szeregach Matki Bożej . Dziękuję reżyserom za produkcję. Jedyna moja uwaga- potrzebny lektor do czytania tłumaczeń, bo starsi ludzie, nie nadążają z czytaniem i powiązaniem faktów i umyka im piękno całości przesłania filmu. Ave Maryja- Grażyna R.

 • Jestem czcicielką Matki Bożej dlatego z ochota serca poszłam do kina.Poruszyły mnie historie przedstawione w filmie.Utwierdziły w przekonaniu o sile tej modlitwy i celowości mojej osobistej modlitwy różańcowej.Poruszyły mnie historie przedstawione w filmie.Ujęła i zachwyciła żywa i pełna ekspresji i radości wyrażana wiara.Żal mi tylko,że film miał tak niską frekwencję bo na „moim”seansie było tylko około 30 osób.Zachęcam byśmy rozpuścili wici i promowali ten film w swoim środowisku i dzielili tym dobrem z innymi.
  Mała uwaga;mam 60 lat i niekiedy trudno było mi,zwłaszcza na jasnym tle,odczytać napisy. Jestem wdzięczna twórcom za to dzieło.Chwała Panu i Jego Matce Maryi,teraz i na wieki.

 • Szczęść Boże!
  Film „Teraz i w godzinę śmieci” jest bardzo poruszający i serce i rozum.
  Wszystkich oglądających proszę o modlitwę, oczywiście różańcową, w intencji Twórców filmu, aby mieli siłę do nakręcenia kolejnych produkcji.
  Największe wrażenie zrobiło na mnie odkrycie, że Orędzie z Fatimy jest nadal niezwykle aktualne, zresztą premiera filmu 13 maja 2017 równo w stulecie Objawień jest niezwykle wymowna. Wstrząsająca jest relacja z Ukrainy, po prostu nie da się tego opisać słowami.
  Jedyne zastrzeżenie jakie mam do twórców, że szkoda, że z relacji z Kazachstanu nie dopowiedziano, że chodzi o Oziornyje, miejsce kolejnego cudu różańcowego w 1941r. tym razem na „nieludzkiej ziemi.”
  Gorąco polecam (już 20 osób razem ze mną obejrzało ten film, kolejne osoby się wybierają) ten film, nie mogę się doczekać płyty.
  Marta z rodziną

 • Po prostu brak mi słów aby wyrazić wdzięćzność za tak wspaniały dokument. Postanowiłam modlić się za swoich wrogów

 • Wspaniale przeżycie, dodanie otuchy, że w Różańcu jest bezkresna siła– to drogocenny AMULET!!

 • Na filmie byłem wczoraj w kinie Helios. Bardzo dobra produkcja! Ciekawa, trzymająca w pewnego rodzaju napięciu, fabuła dokumentalna. Ogląda się to z zainteresowaniem co jeszcze nas czeka w kolejnych etapach filmu. Sama narracja poszczególnych opowieści jest bardzo dobrze poprowadzona. Obrazkowo i dźwiękowo bardzo wysoki poziom, zważywszy również na to, że film był kręcony w bardzo odległych obszarach świata. Film poruszający…dotykający współczesne kwestie i osadzający je w perspektywie Bożej Opatrzności uzyskiwanej przez Ręce Maryi. Szacunek za dotarcie do bardzo wartościowych świadectw. Słowem, KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!
  …no i przede wszystkim, czy film jest „owocogenny”?….ja mam co najmniej 2 wnioski, dzięki którym, od wczoraj, jakoś łatwiej mi pewne rzeczy zrozumieć…i chyba łatwiej przyjmować trudy codzienności 🙂

 • Film obejrzałam z wielkim zainteresowaniem do samego końca. Co nie jest częste w moim przypadku, bo czasem towarzyszę innym w oglądaniu bezwartościowych, nudnych moim zdaniem, filmów.
  Projekcja wprawiła mnie w bardzo dobry humor. Jest nadzieja!

 • Film wywarł na mnie wielkie wrażenie, szczególnie sceny nagrane na Majdanie i w Nigerii. Bardzo poruszyło mnie świadectwo babci rannego w Afganistanie żołnierza- jej pytanie- dlaczego pomagając wierze wielu ludzi często nie jesteśmy w stanie dopomóc swoim najbliższym. Nawet jeśli Jej wnuczek utracił wiarę, to zdjęcie z różańcem w ręku może przyczyni się do umocnienia wiary tysięcy ludzi.To piękne przesłanie jakie niesie dla mnie film ,, Teraz i w godzinę śmierci „. Siła modlitwy różańcowej sięga o wiele dalej niż nasz rozum.
  Gratuluję i zapewniam o modlitwie.

 • Film o prawdziwej walce pomiędzy dobrem a złem, o tym że zło posuwa się do najokrutniejszych podstępów, aby zniszczyć człowieka, ale nie ma potężniejszej broni od tej, która dana jest z nieba i jest nią Różaniec. Dziękuję za przypomnienie, jak wielką jest siłą i jak wielka pomocą jest nam Maryja, która nieustannie czuwa przy swoich dzieciach i pragnie naszego szczęścia. Niech Bóg wynagrodzi za poświęcony trud w realizację filmu i otworzy wszystkie serca na modlitwę różańcową. Wspaniałe dzieło, dziękuję!

 • Byłam na seansie z moja 80-letnia mama było to dla nas ogromne przeżycie-to prawda różaniec -to bezcenny AMULEt.

  • Różaniec to nie amulet, koronka z koralikami pomaga nie pogubić się w liczeniu AVE MARYJA, a modlitwa skupia się na Matce Bożej i prowadzi nas do Jezusa – poprzez rozważanie tajemnic Jego życia, śmierci i Zmartwychwstania!

 • Film piękny i pełen nadziei w moc zwycięstwa różańcowej modlitwy nad złością i pychą tego świata. A więc NIE LĘKAJMY SIĘ i weżmy do ręki ten mały Różaniec i pomóżmy Maryi wyprosić potrzebne łaski tym, którzy nie poznali jeszcze Miłości Bożej. Serdeczne Bóg zapłać! realizatorom.

 • Świetny film, który potrafi zmienić Twój pogląd na świat. Modlitwa mogę zmienić chód historii, mogę zatrzymać wojnę. Polecam wszystkim!

 • Byłam na filmie z synem i córką i wyszliśmy pod wielkim wrażeniem modlitwy różańcowej. To co stworzyliście to z tego widać i czuć moc Bożą i moc Maryi – moc i siłę RÓŻAŃCA.
  Dziękujemy za to świadectwo i wielkie dzieła które powstają i powstały. Chwała i dzięki niech będą Bogu.

 • Film obejrzałem w niedzielę. Istotnie jest bardzo dobry, osobiście mnie poruszył i myślę, że każdego widza. Na pewno można by podać dziesiątki innych cudownych oddziaływań modlitwy różańcowej w kraju i na świecie, gdyby się o nich wiedziało. Na koniec zapragnąłem choćby tylko objąć wzrokiem zapewne tysiące (ciekawe ile?) nazwisk darczyńców, tak, że zostałem na widowni sam i zacząłem się obawiać się, że mnie tam zamkną do następnego dnia. W sumie byłem bardzo zaskoczony, że jest ich aż tak wielu. To efekt przede wszystkim Waszej ciężkiej pracy i wielkiego zapału. Ponadto macie dużą siłę przyciągania. Niech Was Bóg dalej w tym umacnia.
  Pozdrawiam.

 • Witam!Dziś obejrzałam z rodziną film.Najbardziej wstrząsnęło mną stanowisko żołnierza który odszedł od wiary!!!Realizatorzy utrzymali w tajemnicy tę kwestię!!Odszedł pomimo uratowania życia ..a babcia modli się i uczy innych jak należy odmawiać Różaniec.Tak myślę ,że ludzie mają zrywy jak było pokazane Majdan,Filipiny,Austria itp.ale potem braknie wytrwałości i powraca piekło!Coś tam się osiąga ,bo znajdzie się jakiś zapaleniec ,następuje polepszenie sytuacji i znów ludzie popadają w odrętwienie.Wniosek -nie czuwamy ,nie dbamy wszystko słomiane zapały .Jak została tutaj ukazana Europa ,biali ludzie???Belgia-wypowiedź franciszkanina-pustka totalna ,myślę że to przestroga nie ma miejsc pustych ,także serc tylko pytanie które się nasuwa ..co wybierasz !?czy wolisz w sercu Dobro ,czy zło!Życzę Wam i sobie wytrwałości w nieustannej modlitwie i żeby w tej modlitwie trwać nawet jak się nam polepszy sytuacja !Duchu Święty przymnóż nam wiary i wytrwałości ,a jeśli poddani będziemy próbie ,dozwól żebyśmy byli nieugięci!

 • przeczytałam kiedyś w przypadkowym miejscu, ze nie ma na świecie takiego problemu, którego nie dałoby sie rozwiązać przy pomocy różańca. Ale nie umiałam sie nim modlić. Znałam zasadę ale nie widziałam sensu tylu powtórzeń. Po tym filmie coś we mnie drgnęło. Nadal sie nim nie modlę, ale trzymam go przy sobie i nie mogę sie rozstać. Na modlitwę przyjdzie dobry moment. Film jest wspaniały. Widziałam go 5 dni temu i ciagle o nim mysle. To dokument, wiec czułam sie jakbym sama spotkała tych ludzi, jakbym była obok kamerzysty. Dzieki temu filmowi BYŁAM na roztańczonej mszy w Nigerii, miedzy wiernymi. To było coś wspanialego.

  • Ja też nie umiałem, ale zrób jak ja – poproś Matkę Bożą i Anioła Stróża aby ciebie w tej modlitwie poprowadzili! Mi taka modlitwa pomogła otworzyć się na różaniec niemal od razu!

 • O filmie dowiedziałem się przypadkiem, z @. Zaintrygował mnie tytuł „Teraz i w godzinę śmierci”. Postanowiłem zobaczyć. Nie wiem czy to przypadek czy nie. Siedząc w kinie i oglądając… uświadomiłem sobie jak bardzo oddaliem się od modlitwy, żyjąc chwilą i iluzją współczesnego życia. Ten film… sprawił, że wziąłem do ręki różaniec po latach. Dziękuję.

 • Film TERAZ I W GODZINĘ ŚMIERCI jestem właśnie świeżo po przyjściu z kina.Wywarł na mnie ogromne wrażenie. Te świadectwa przekazane przez poszczególne osoby bardzo mnie umocniły w tym, ze z różańcem i Maryją jesteśmy w stanie uprosić wszelkie łaski i pokonać szerzące się zło z każdej strony. Będę trwała w Nowennie Pompejańskiej, którą podjęłam w zeszłym roku w Pompejach u Matki Bożej i trwam dalej nieustannie i nieprzerwanie. Widzę sama po sobie,że z różańcem wszystko jest łatwiejsze i mogę bezpieczniej kroczyć po ziemi. Nie ma w życiu rzeczy, których by nie można rozwiązać z pomocą różańca!!! We wrześniu będę w Fatimie prosić o laski dla nas wszystkich. Wracając do filmu będę każdemu polecać żeby sobie oglądnął.

 • W kinie byłam 23 maja. Film jest bardzo poruszający. Pokazuje prawdziwą siłę Różańca w walce przeciwko złu. Nawet zatwardziałe serca rozpływają się w modlitwie różańcowej. Wywarł na mnie ogromne wrażenie. Teraz wiem, że Różaniec jest moją bronią przeciwko złu, jak również wsparciem w trudnych chwilach. Twórcą gratuluję za pokazanie świadectwa, mocy i siły. Polecam wszystkim wierzącym i niewierzącym. Serdecznie pozdrawiam. ;).

 • Film polecił mi Andrzej Sobczyk. Wybrałem się z Żoną do kina Wisła. Film obejrzałem na jednym oddechu. Był dla mnie przejmującą historią życia i wiary bohaterów filmu. Choć akcja filmu toczyła się w krańcowo różnych częściach świata, kolejne epizody łączył różaniec i heroiczna wiara modlących się na nim. Wyszedłem z kina bardzo poruszony. Teraz inaczej podchodzę do wezwania Matki Boskiej Fatimskiej: „Odmawiajcie różaniec”. Modlę się też za bohaterów i twórców.

 • Wspaniały film. Powinni obejrzeć go ci wszyscy, którzy odmawiają różaniec, aby zobaczyć jak wielka rzesza ludzi zawierza swe życie Maryi oraz ci, którzy nie znają tej modlitwy, aby zobaczyć jaką moc ma modlitwa różańcowa. Bóg zapłać wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tego filmu

  • Jaki to ma związek z filmem? czy jest Panu lepiej po napisaniu tego komentarza? jeśli dzieje się zło, trzeba działać, ale nie oczerniać ludzi bez sensu, co dało napisanie tego tutaj? Niech Pan obejrzy film i posłucha jak ofiary gwałtu odnoszą się do tego, co ich spotkało.

 • Film „Teraz i w godzinę śmierci” zrobił na mnie ogromne wrażenie i nie kryłam łez wzruszenia. Dla mnie ten film jest wielkim wezwaniem dla nas chrześcijan abyśmy codziennie modlili się na Różańcu o pokój na świecie. Może choć trochę powstrzymamy zło, które dotyka naszych przyjaciół w wierze.

 • Film „Teraz i w godzinę śmierci” jest żywym, aktualnym dokumentem na to, że Matka Boża jest w stanie w każdej chwili nawet zmienić losy świata, zatrzymać wojny, uratować wiele istnień za wierność Jej prośbie o modlitwę, która jest największą bronią przeciw złemu czyli RÓŻANIEC. To się na prawdę dzieje nawet na linii frontu. Film pokazuje, że nie ważne kto i gdzie się modli na różańcu, to zawsze zwycięży bo jest pod specjalną ochroną Tej, która zdeptała głowę szatana.
  Warto zobaczyć film i odnowić pragnienie żywej wiary, która prowadzi do zwycięstwa dobra nad złem.

 • Wspaniały dokument. I niezwykłe zakończenie, wyjściowe kadry ze zdjęciem młodego zołnierza, który jednak odchodzi od wiary, bardzo poruszające. I jakże oczywiste w sytuacjach kiedy nie potrafimy jak Maryja wykazać posłuszeństwa i pokory, łagodności i cierpliwości – przecież jej życie też nie było usłane płatkami róż. Wiara nie jest na chwilę lecz na wieki wieków.

  Z modlitwą za twórców i osoby zaangażowane w produkcję, Bóg zapłać 🙂

 • Poruszający film mówiący o sile róźańca.Szczególnie wzrószający jest wątek dotyczący Nigerii i dzialajacej zbrodniczej Boco Haram.gdzie nawet siły rządowe nie potrafiły zwalczyc dzialań B.H.O sile róźanca przekonałam się w swoim źyciu niejednokrotnie,szczegolnie odmawiając Nowennę Pompejanską.Moźna ta drogą uzyskać wiele łask za przyczyna Matki Bozej.Film warto obejrzeć i z róźancem wypraszać laski dla naszej Ojczyzny i naszych rodzin.
  Maryjo Krolowo Polski módl sie za nami

 • Poruszający film mówiący o sile róźańca.Szczególnie wzruszajacy
  szający jest wątek dotyczący Nigerii i dzialajacej zbrodniczej Boco Haram.gdzie nawet siły rządowe nie potrafiły zwalczyc dzialań B.H.O sile róźanca przekonałam się w swoim źyciu niejednokrotnie,szczegolnie odmawiając Nowennę Pompejanską.Moźna ta drogą uzyskać wiele łask za przyczyna Matki Bozej.Film warto obejrzeć i z róźancem wypraszać laski dla naszej Ojczyzny i naszych rodzin.
  Maryjo Krolowo Polski módl sie za nami

 • Wielki film o sile Różańca Świętego, zaskakujący fakt, że ktoś, kto doznał prawdziwego cudu mocy Różańca, po pewnym czasie stracił wiarę, to jeszcze bardziej pogłębiło wartość filmu, autentyczne potwierdzenie tego, co powiedział Jezus, a w zasadzie Abraham w przypowieści Jezusa o łazarzu i bogaczu, że „choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą”. Wielka tajemnica losu ludzkiego powiązanego z tajemnicą Boga. Bóg nie słodzi człowiekowi i ten film też nam nie słodzi ale w tym dzisiejszym świecie, gdzie coraz więcej nienawiści i konfliktów, lokalnych i światowych, pokazuje źródło naszej nadziei, „światełko w tunelu”, a raczej Światłość prawdziwą, „która oświeca każdego człowieka, gdy na świat przychodzi”. Film na czasy eschatologiczne. czyli …nasze

 • Sala wypełniona po brzegi, jest prawdopodobne że będzie organizowany kolejny seans. Jak na Gniezno to ogromny sukces 🙂
  Film zrobił na mnie duże wrażenie i na każdej osobie z którą po seansie rozmawiałem. Echa od innych grup które były – również w tym tonie.
  To niesamowite ze ten film oglądaliśmy akurat w czasie kiedy została podjęta niezwykła modlitwa:

  Jerycho Różańcowe w 100 lecie objawień fatimskich .
  Za Polskę i Polaków przez orędownictwo świętego Jana Pawła II i świętych Hiacynty i Franciszka w intencjach wynagradzających i błagalnych.

 • Film naprawdę do głębi porusza, pokazuje historie małe i wielkie, te które trochę znamy i te zupełnie nieznane, bo nie są „medialne”, dodatkowo dał mi jeszcze większe poczucie, że odkąd różaniec „przykleił” mi się do rąk – nie mogę bez niego żyć i naprawdę rozumiem wszystkich, którzy nie wypuszczają go z dłoni.

  Dziękuję całej ekipie, wszystkim, którzy w jakikolwiek przyczynili się do powstania tego filmu!

  Jeszcze dziś będę się modlić w intencji wszystkich skupionych wokół filmu, wszystkich miejsc, o których opowiedzieliście w filmie, a szczególnie intencji amerykańskiego żołnierza… i wszystkich ludzi, aby pozwolili, żeby Duch Święty zamieszkał w ich sercach
  Bóg zapłać!

 • Film „Teraz i w godzinę śmierci” jest bardzo wartościowy. Porusza tematy nieoczywiste.
  Różaniec jako broń, potężna broń przeciwko złu.
  Świadectwo nieustannej modlitwy różańcowej. Mocny jest także akcent uczenia innych tej modlitwy.
  Polecam ten film z całego serca i dziękuję twórcom za jego powstanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *